• socialIcon
  • FAQ

FAQ

Mohu se zúčastnit, i když nejsem občanem/kou ČR?


Ano, občané jiných států se mohou do soutěže přihlásit, pokud pracují/studují v České republice.Musím umět anglicky, abych mohl/a vstoupit do FameLab?


Znalost angličtiny je výhodou. Dvoudenní školení finalistů Masterclass za účasti britských lektorů probíhá v češtině i v angličtině a mezinárodní část soutěže probíhají v angličtině. Pokud se stanete národním vítězem/kou a nejste schopen/na prezentovat Vaše vystoupení na mezinárodní scéně v angličtině, musíte postoupit právo reprezentovat ČR jinému finalistovi/ce – dle doporučení odborné poroty.Musím prezentovat svůj výzkum?


Ne. Vaše vystoupení může být na jakékoliv vědecké téma. Odborná porota Vám bude klást dotazy týkající se vašeho vystoupení. Když neprezentujete svůj výzkum, ujistěte se, že zvolené téma znáte velmi dobře.Mohu se zúčastnit vícekrát?


Ano, ale jen v případě, že jste nepostoupili do národního finále. Pokud jste se však stali národním finalistou a prošli školením Masterclass, už se nemůžete znovu zúčastnit.Existuje nějaká věková hranice pro účastníky?


Ano. Musí vám být alespoň 21 let. FameLab Česká republika nemá horní věkovou hranici.
Poslední změna: 27. květen 2022 08:53 
Sdílet na: